İletişim

+90 216 631 30 50

İletişim
KATALOG

Görüntüleme Hakkında

İçme suyu, atık su, yağmur suyu vb. kanallarda zamanla meydana gelmiş; kırık, çatlak, aşınma, delinme, erime, tıkanıklık, çökme vs. yada imalat esnasında meydana gelmiş hataların son teknoloji KANAL GÖRÜNTÜLEME ROBOTLARI aracılığı görüntülenmesi sağlamaktayız.

 

Kanal Görüntülemesinin Önemi

Kanalların son durumunu kontrol etmek amacıyla görüntüleri alınır. Açıklayacak olursak, zaman içerisinde kimyasal atıklar nedeniyle, borularda erime ve kütlesel birikintiler oluşmakta, ayrıca kırıklar, çatlaklar, çökmeler ve bunlardan kaynaklanan tıkanıklıklar meydana gelmektedir.

Temizlik sonrasında sorun devam eden yerlerin, arızaları tespit edilmelidir.Artık sokaklar kazılmadan, kanalların mevcut halini görebilmek mümkün. Teknolojinin nimetlerden olan Kanal Görüntüleme Robotları vasıtasıyla, kanalların mevcut halleri görüntülenebilmektedir.

Önceden temizlenmiş kanallar, içlerine robot yerleştirilmiş, bilgisayar ve elektrik sistemi kurulu olan Kanal Görüntüleme Araçları ile görüntülenmektedir. Bacadan kanal içerisinde konulan robot araç içerisinde bulunan kontrol panelinden kullanan operatör arıza vb.şeyleri robot ile göstererek, bu görüntüleri bilgisayar yardımıyla kayıt altına alır.

Daha sonra Görüntüler CD/DVD ortamlarına aktarılıp,raporlar halinde ciltlenip kitap halinde sunulmaktadır.

Contact Us

İletişim

+90 216 631 30 50

E-posta

info@kanalize.com.tr

Call Now Button