İletişim

+90 216 631 30 50

İletişim
KATALOG
kanalize-ara

Temizlik Hakkında

Mevcut şehir kanalizasyon hatları zaman geçtikçe dolmakta, tıkanmakta ve çeşitli kimyasal atıklar nedeniyle deforme olmaktadır. KOMBİNE KANAL TEMİZLEME araçlarını kullanarak kanalların temizlenmesini sağlamaktayız.

Kanallar zamanla ev işyerleri, fabrikalar, hastaheneler, alışveriş merkezleri vb gibi yerlerin atıklarıyla zaman içerisinde dolmakta, ve çeşitli katı atık ve engeller nedeniyle de tıkanmaktadır.Kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi için koku ve taşmalara sebebiyet vermemesi adına kanalların temizlenmesi gerekmektedir.

Teknoloji harikası olan, Kombine Kanal Temizleme Aracı sayesinde artık sokaklar kazılmaktan kurtuldu. Yüksek su basıncına ve yüksek vakumlama gücüne sahip bu araçlar sayesinde kanallar artık tıkanmaktan kurtulmaktadır. Bu araçların en büyük özelliği ise Recycle (geridönüşüm) olmasıdır.

Bu özellik sayesinde su,zaman,ve işgücü olarak maksimum tasarruf sağlanmaktadır. Recycle özelliği; kanal temizleme araçları kanal içerisindeki mevcut suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirmesidir.

Aşama-1: Baca içlerinin temizlenmesi, gerekiyorsa kırılması ve gerekli yerlere baca kurulması.

 

Aşama-2: Kombine kanal temizleme araçları yardımıyla, basınçlı su ile kanaldaki pislikler bacaya kadar getirilir ve bacadan vakum yardımıyla çekilir.Böylelikle kanal tam anlamıyla temizlenmiş olur. Kanal temizliği ile hatlar hidrolik akışına dönmesi sağlanır, görüntülenme ve rehabilite çalışmalarının yapılmasına hazır hale getirilir.

Galeri

Kanal Temizleme

Video Galeri

Loading

Contact Us

İletişim

+90 216 631 30 50

E-posta

info@kanalize.com.tr

Call Now Button