İletişim

+90 216 631 30 50

İletişim
KATALOG

Silo Temizleme

Kanalize İnşaat olarak geliştirdiğimiz Silo Temizleme Makinesi diğer silo temizeme sistemlerinden tamamen farklıdır. Güç ve kontrol sistemindeki belirgin fark, hidrolik tahrikle çalışıyor olmasıdır. İstenilen noktaya istediğiniz kadar müdahale edebilirsiniz. Böylece silo çeperlerine yapışmış malzemeleri daha büyük sorunlara sebebiyet vermeden temizleme imkanınız olur.

Kanalize İnşaat Silo Temizleme Makinesi silonuzu ve bunkerlerinizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde temiz tutarak üretim verimliliğinizi arttır.

  • Güvenli 

Silo ve bunkerlerin tepesinden temizleme işlemi gerçekleştirilir. Silo içerisine kimsenin girmesine gerek kalmaz böylece temizleme işlemini yapan personelin güvenli ve sağlıklı bir ortamda çalışması sağlanmış olur.

  • Hızlı 

Çok çabuk kurulur ve silodan siloya taşınabilir. Böylece Silo ve bunker içerisinde oluşan yapışmalara, daha büyük bir soruna sebebiyet vermeden müdahale edilmiş olunur.

  • Kolay

Silo ve bunker temizliğinde kullandığınız yöntemleri düşünün, çekiçleme, hava tabancası ile, uzun çubuklar yardımı ile. Bu yöntemler işçilik ve üründe size para ve zaman kaybettirir. Maliyeti düşük alternatif bir yöntem var, Kanalize İnşaat Silo Temizliği

Kanalize İnşaat Silo Temizleme Makinesi, silonun tamamen tıkandığı durumlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Silo içerisinde tıkanıklığa sebebiyet veren tüm malzemeleri delebilecek kapasiteye sahiptir. Silonun dışından temizleme işini yaparak kullanıcı için güvenli çalışma ortamı sunar.

Kirlenmiş Ekipman, Bina ve Tesislerin Endüstriyel Temizliği
Tank Temizliği
Soğutma Kuleleri, Silo, Reaktör, Kolon Temizliği
Atık Su Arıtma, Atık Depolama Havuzlarının Temizliği
Tünel Kanal Temizliği
Çamur Havuzları Temizliği
Tıbbi Atık Taşımacılığı El Değmeden Kombine Temizleme Aracı İle Atıklarınız Taşınır

Katalog

Broşür

Contact Us

İletişim

+90 216 631 30 50

E-posta

info@kanalize.com.tr

Call Now Button